Твір на тему: “Що робити, якщо подруга зрадила”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Що робити, якщо подруга зрадила"

Фальшивих друзів стає все більше. Зараз люди увесь час ходять у масках (не у тих, про які ви можете подумати, то не кисневі чи марлеві маски, а такі, що їх навіть побачити неозброєним оком неможливо), грають певні ролі, які їм подобаються, або які вони змушені грати, слідуючи за чиїмось сценарієм.Здається, якщо це так і триватиме, то люди загублять себе як індивідів, особистостей. Нас дуже часто зраджують. Знаєте, коли це найболісніше та найобразливіше? Коли ти уже звик до людини, призвичаївся, адаптувався, а вона йде.

Пішла, не зачинивши за собою двері, а протяг дує й стає все холодніше. Як пояснити зраду? То нібито взяли шматок твого серця, який ти довірив людині, думаючи, що вонаце і є справжній друг, або ще гіршекохання усього життя, а вона кинула той шматок на землю й розтоптала його. У будьякому випадку, на зраді життя не закінчується. Треба вміти піднятися, витерти сльози й іти далі, забувши про минуле.

Плекаючи на плечах бувальщину ми тільки усугубляємо своє становище, тому треба вміти прощатитоді і сам будеш прощенийта не тримати зла. Забувши людину, яка вчинила зле по відношенню до вас, ви відповідно робите їй те саме. Рани заживаютьтреба тільки час. Правду кажуть, друзів треба боятися ще більше, чим ворогів. Ви знаєте, що ворог у будьякий момент може вдарити в обличчя, а ось друзіце ті, хто стріляють у спину.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *