Твір на тему: “Що оригінальне можна покласти у конверт”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Що оригінальне можна покласти у конверт"

Переписки у соціальних мережах стають менш актуальними, бо людей раптово й зненацька сколихнула нова маніято листування! Правду кажуть, що усе новеце дуже добре й давно забуте старе.

У даному випадку усе точнісінько так само, оскільки листування було вельми популярне ще за часів війн, у двадцятому столітті особливо. Та ниньки, у двадцять першомувоно набирає ще більших обертів, як не дивно! Аби листуватися було і цікаво, і весело, люди кладуть різні дрібні речі просто у конверт.

То зазвичай мініатюрні календарі, які дуже зручно носити із собою, особливо, якщо людина часто щось планує; також листівки, вирізки із журналів чи газет або роздруківки. Інколи фантазія справді відмовляється працювати, проте ось те, що іще можна покласти просто до конверту: малюнки і декоративний/двохсторонній скоч, стікери і браслети чи резинки, стрічки і кольоровий папір для записів, наклейки на нігтів чи закладки, розмальовки або кульковий пластилін!

Дуже часто саме такі крихітні речі заряджають одержувача позитивом і хорошим настроєм на цілий день, або й, можливо, він згадує то із ніжністю ще довше! Щастявоно ж у таких дрібницях.

В щирих усмішках, в незапланованих дзвінках, в несподіваних компліментах. Даруйте щастя, бо то не якась матеріальна чи дорога річ; це найпростіше, що ми з вами маємо, й наймізерніше, що можемо зробити, аби хтось інший був щасливим, як і ми з вами.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *