Твір на тему: “Сестра”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему:  "Сестра"

Сімї бувають різніз однією дитиною, з двома, пятьма, або взагалі без дітей. І всі вони  щасливі по різному. Ось у нашій сімї двоє дітокце я і моя старша сестра. І знаєте, я стільки разів шкодувала про те, чому я не одна дитина.Сестра мене часто злить та виводить з себе. Інколи я хочу днями, а часом і тижнями з нею не говорити і не бачити її зовсім. В нас часто виникають сварки, непорозуміння, конфлікти.

Нам важко зрозуміти одна одну, нам легше сперечатися, ніж домовитися, хоч через багаточасових конфліктів ми все рівно знаходимо компроміс, а все це була пуста трата часу і наших нервів. Також ми не раз помічали як від цього страждають батьки, особливо болісно це для мами. Адже вона обох нас любить і намагається дати нам усе найкраще, але ми цього нажаль, часто просто не помічаємо, або не хочемо помічати.

Сваркице є не відємна частина нашого життя з сестрою. Але чому ми забуваємо, як у справді важкі часи, лише сестра може підтримати та допомогти, адже бувають такі моменти, що і мамі розповісти не можна, а зрозуміє лише вона одна єдина. Як би вона на мене не злилася, якщо я приходжу додому і плачу, вона завжди підбіжить і запитає як я, хто мене образив то починає заспокоювати, і в такі моменти ми дійсно розуміємо як ми любимо одна одну.

То чому ми сваримось? Чому не можемо все мирно вирішити? Я нещодавно пр. це задумувалася, і знаєте, через пару років ми вже станемо дорослі, переїдемо від батьків жити окремо, будемо бачитися в край рідко, я сказала це сестрі, і ми, на диво, серйозно над цим задумалися.

З того часу ми більше не сваримося, а навпаки, проводимо більше часу разом, і це нам подобається більше, тому любіть своїх рідних ,їх ніхто не замінить!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *