Твір на тему: “Сенс життя”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Сенс життя"

На цю тему розмірковували сотні вчених та філософів, та й кожна людина хоч раз в житті задумувалася над своїм сенсом життя та  сенсом свого буття.

Одні знаходять цей сенс, і живуть далі дотримуючись якогось окремого принципу, та тримаючись якогось певного пріоритету. Інші жне знаходячи свого сенсу живуть просто в своє задоволення, буденно і сіро, просто відживаючи свій вік.Також є такі, які хибно визначають свій сенсвдаючись до чарки, до карт, настільних ігор, та інших «не таких» сенсів.
Звісно, для тих хто знаходить свій сенс життя, він в них також різний, кожна людина знаходить у своєму житті, своє, індивідуальне призначення. Для одних сенсце сімя, діти, родина, благополуччя, сімейний затишок та спокій.

Такі люди у певній мірі розчиняються в сімї, не думаючи про себе в першу чергу, про роботу,та інші людські  блага.
Інші ж знаходять себе у карєрі, і їй віддають всього  себе, забуваючи про сімю, особисте життя. Просто цілком і повністю стають карєристами, які ставлять собі цілі і щоб не стало добиваються їх, докладаючи цьому всі зусилля. Такі люди рідко стають щасливими, хоч мають високі посади та отримують великі гроші.
На мою думкув житті потрібно вміти все поєднувати, аби у всьому все було добре, нехай потрошку, але все вийде, головне вірити, не робити поганого, жити по совісті, і буде все чого тільки бажаєш.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *