Складно уявити наше життя без глобальної павутини Інтернет, що асоціюється у сучасного підлітка, в першу чергу, точно із соціальними мережами.
Намагаючись сховатися від буденної сірості, метушні та натиску чи то з боку батьків, чи то вчителів, підлітки шукають втіху у віртуальному житті. Вони знаходять там друзів, псевдо–кохання, можуть навіть вдавати з себе якусь іншу особу.
На перший погляд здається, що це весело – вони просто–напросто розважаються, не бачачи у цім нічого паршивого, адже має ж бути бодай десь у цьому жорстокому світі місце для веселощів та сміху?
Насправді, на превеликий жаль, соціальні мережі часто впливають на несформовану психіку підлітків іще гірше, аніж докори тих людей, котрі оточують їх у реальному житті. Тим не менш, можна сказати точно: роль соціальних мереж у житті сучасного підлітка, безумовно, дуже велика та значуща. Разом із цим треба пам’ятати, що Інтернет – це не тільки те, що може якось різнобічно розвивати людину, а й те, що приховує у собі багато забороненого й небезпечного.
Підлітки – це саме ті діти (особи до вісімнадцяти років), вік котрих змушує їх пхати свого носа туди, куди не треба. Саме цікавість іноді може відіграти із ними злий жарт, тому обачними мусять бути не тільки самі, власне, діти, а й їхні батьки, котрі несуть відповідальність за своїх чад.