Твір на тему: “Роль дружби у житті людини”

загрузка...

Твір на тему: “Роль дружби у житті людини” 5.00/5 (100.00%) 2 votes

Твір на тему: "Роль дружби у житті людини"

Є багато цінних речей у житті, але дружба може бути одним з найбільш важливих. Існувати без дружби –  це життя без життя. Людське спілкування є необхідністю для виживання, проте і розвиток дружніх стосунків необхідний для успішного процвітання будького.
Людинаістота соціальна .

Дружбаце один із важливих факторів у житті. Дружба утворюється, коли двоє або більше людей відчувають, що вони мають щось спільне і хотіли б поділитися цим. Дружні стосунки можуть виникнути з ким  завгодно: із сусідами, однокласниками, колегами, знайомими.

Як кажуть, один у полі не воїн. Ми не можемо жити без інших людей, і ми всі потребуємо друзів, щоб отримувати  поради. Щоб вони склали нам компанію і були поруч, коли ми потребуємо. Справжні друзі ті, якіне  кинуть , коли  потребуєш допомоги. Міцна дружба не може бути зважена або виміряна, але може бути доведена. Друзіце ті, хто застерігає своїх, аби ті йшли по вірному шляху і не звертали з нього .
Дружбаце відсутність егоїзмуготовність поділитися тим, що ти маєш. Є вірні друзі, але є і  ті, хто прикидається. Є дружні стосунки, які тривають десятиліттями, а є ті, які закінчуються, як тільки дружба  почала зароджуватись. Правильний вибір друзівце важке, але важливе завдання, тому що вони, як правило, впливають на нас, як і мина нихсвідомо чи несвідомо. Справжня товариш радіє, побачивши друга, який добився успіху, і не заздрить іншим досягненням людини. Тому, якщо маєте таку людину у своєму житті, бережіть її та цінуйте!Схожі твори

2 ответов на “Твір на тему: “Роль дружби у житті людини”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *