Твір на тему: робота

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: робота

Люба людина повинна з відповідальністью відноситься до вибору професії. Так як половину свого життя, кожен з нас, проведе на роботі. Будь-яка людина в світі має можливість працювати, це зафіксовано Конституцією.
Робота віднімає багато часу та сил. І що стане, в разі якщо ми зробимо неправильний вибір спеціальності або ввійдемо в команду, що нам не подобається? Робота не стане приносити задоволення, її буде необхідно «переносити». На цю тему навіть існує жарт: «Працівник зменшує своє життя на 8 годин в день».Потрібно шукати роботу, що тобі по душі і тоді людина і дня не пропрацює протягом життя. Так поступати рекомендував китайський мислитель Конфуцій, схожу ідею висловлював і наш мислитель – Григорій Сковорода. Необхідно підбирати майбутню професію відповідно до власних можливостей і схильностей. Не потрібно гнатися за престижністю та рекламой.

При підборі роботи, молодому поколінню може бути корисно прислухатися до рекомендацій батьків, проте остаточне рішення повинно залишатися за самою людиною. Жодна людина не заявила, що кожен з нас безумовно зобов’язаний днями проводити в кабінеті по вісім годин. Комусь подобається подорожувати по світу за допомогою відряджень, іншим підходить працювати позмінно. В наш час широко розповсюджено працювати за комп’ютером і спілкуються з роботодавцем віддалено. Існують творчі люди, що працюють лише коли приходить натхнення, а комусь не подобаються начальники і вони відкривають власні бізнеси.

Робочий процес повинен бути грамотно організованний. Закон дає право на вихідні, відпуску та нормованний робочий день. Якщо співробітник буде працювати понаднормово, то йому повинні платити за відпрацьований час. Усі працівники повинні дотримуватися робочої дисципліни, одна керівництво не має повноважень «пресингувати», принижувати та змушувати працювати задарма. Якщо наймач погрожує звільненням – краще кинути таку роботу і знайти іншу.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *