Твір на тему: “Різниця між другом і знайомим”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Люди часто плутаються й плутають не тільки себе, гадаючи, що поняття «друг» тотожне «знайомий».

Твір на тему: "Різниця між другом і знайомим"

Насправді це слова, котрі мають діаметрально різні значення, тому не варто розпалювати в собі когнітивний дисонанс, плутаючись між ними. Ми, звісно ж, не можемо називати друзями усіх поспіль; не всі однокласники чи одногрупники можуть бути друзями, також не всі колеги по роботі.Другце дуже вузьке поняття, грані якого треба вміти помічати, інакшеніколи й не довідаєшся, якою ж є та дружба. У вас можуть бути сотні знайомих, але то не означає, що усі вонице ваші друзі. Ви можете мати десятки себто «друзів» у соціальних мережах, однак прогорніть той список і дайте відповідь самому собі: «Зі скількома із цих людей я дійсно можу бодай піти погуляти?».

Ні в якому разі не намагайтеся сподобатися усім, бо то є фізично неможливо, зважаючи на те, що кожна людинаунікальна, відповідно, у всіх різні смаки. Не старайтеся подружитися із кимось тільки тому, що з цією самою людиною дружить ще хтось із вашого кола спілкування.

Є вельми тонка, ледь помітна грань між тим, як знайомий може стати другом, і як другможе перетворитися на знайомого, згодом ставши взагалі чужою людиною. Тому помічайте такі різниці, бо інколи на цьому і будується наше життя.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *