Твір на тему: професії майбутнього

загрузка...

Твір на тему: професії майбутнього 4.00/5 (80.00%) 6 votes

Професії майбутнього

Ми живемо в час новітніх технологій та інновацій. Кожен день людина все більше дізнаться про планету Земля. Проста людина вже змогла злітати в космос, осовоїти небо та знайти найглибше місце на Земній кулі. Кожний житель нашої планети навчається протягом всього свого життя та осовоює все нове та незнайоме. Рзноманітні професії створюють комфортне існування. На сьогоднішній день, можна задуматись над питанням: « Які професії будуть популярні в майбутньому?».
Роздуми над цим питання мене заводять в сферу медицини, космосу та комп’ютерних технологій. Я вважаю, що саме ці сфери людської діяльності потребують широкого поповнення. Дійсно, люди цих професій зараз на вагу золота.
По-перше, перед лікарями стоїть важлива задача – знайти ліки від важких хвороб. 21 століття потерпає від тяжковиліковних та смертельніх недугів, тому треба кинути всі сили розуму на подолання цієї напасті. Майбутні лікарі – це надія всього світу, тому що саме в їхніх руках лежить життя всього людства.
По-друге, я вважаю, що безцінний внесок в існування нашої планети внесуть космонавти. Люди цієї професіїї справжні науковці та герої. На їхні плечі покладена величезна відповідальність, тому що саме вони відкривають нові космічні об’єкти та зірки. Вони навчаються відрізняти небезпечні астероїди від звичайних. Космонавти – це своєрідні рятівники планети.
По-третє, однією з найважливіших професій майбутнього буде професія компютерних розробників та програмістів. Сьогодення наповнене електоронікою та програмами, які спрощують життя та побут. Безліч новітніх проектів допомагають людству в медицині, науці, космосі, автомобілебудуванні та інших сферах.
Отже, ці три види професій, на мою думку, зможуть не тільки врятувати Всесвіт, але й продовжити його життя.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *