Твір на тему: професії

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: професії

Ви у відповіді за професію, яку обрали

Кожну дитину віком від 5 років до числа, яке суттєво різниться у всіх, питають, ким вона хоче стати, коли виросте. Починаючи із дитячого садочка і закінчуючи випускним класом у школі, таке питання звучить ледь не від кожного, хто хоч якось знає батьків чи родину загалом. Несформовану особистість такі серйозні питання пригнічують і ставлять у глухий кут.Адже вибір професії – це дуже відповідальна справа, яка потребує глибоких роздумів. Але, незважаючи на це, із самих малих рочків у дітей формується образ того чи іншого представника професії. Дівчата часто хочуть стати лікарями, кухарями, нянями. Вони із малечку розуміють, що така робота потребує відповідального і дбайливого ставлення. Хлопці ж, у свою чергу, обирають небезпечні та героїчні професії. Більшість мріє стати пожежниками, поліцейськими,далекобійниками чи гонщиками. Любов до екстриму пов’язує усіх чоловіків, якого віку вони б не були. Часто хлоп’ячі дитячі мрії і здійснюються.

Проте, якщо подивитись на ситуацією зсередини, то всім відомо, що вараз не вистачає, тих, хто хотів би отримати професію, яка в якомусь своєму прояві пов’язана із селом. Молодь боїться застрягти там і втратити дорогоцінні роки, які можна витратити на саморозвиток. Країни переповнені юристами і бухгалтерами, проте у нас не вистачає лікарів і вчителів.

Ви спитаєте, чому так сталося? Відповідь до болі проста – покликання. Деякі професії можливо опанувати і полюбити лише у тому разі, якщо це є ваша місія. Найчастіше до них відносять роботу вчителів та лікарів. Неймовірно важка праця, витерпіти яку, може лише людина цілковито віддана цьому ділові.
Отже, до вибору майбутньої професії треба підходити з особливим підходом. Обирати лише те, до чого лежать здібності, а не керуватись більшістю та її вибором.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *