Твір на тему: “Проблеми у інтернет знайомствах”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Проблеми у інтернет знайомствах"

Всесвітня павутина Інтернет захопила світ, а отже, там вирує геть зовсім інше життя, котре не є схожим на наше, реальне, про яке люди навіть здатні забути, вкотре поринаючи у соціальні мережі, де повним ходом триває віртуальне буття справжніх індивідів.Одна з багатьох проблем полягає в тому, що в Інтернеті людина втрачає свою індивідуальністьу неї може бути не такий, як у всіх ніклогінабостатус, проте найбільше часу в Інтернеті проводять ті люди, котрі мають мало впевненості у собі та своїх силах в автентичному житті, а ось за монітором свого компютера вони зрештою повністю відкриваються.

Люди навіть вигадали специфічні сайти, що спеціалізуються на знайомствах. Це, звісно, має свій «плюс» – люди мусять закохуватися у душі одне одного, а не в зовнішність. Та тим не менш, не завжди тобі може попастися адекватна людина. Це не міфи, що іноді наївні дівчата звязуються із маніяками або ловеласами, котрі спершу закохують у себе, а затим наражають на небезпечний фінал.

Це не означає, що нікому не можна довіряти (хоча таке твердження частково правдиве), просто треба більше часу витрачати у реальному житті, де розчарування також є, однак їх легше забути, знайшовши новий обєкт симпатії. Якщо ж уже говорити про любов, то вона у будьякому разі знайдеться: чи то на сайті знайомств, чи то десь у парку, одначе всьому свій час, коли доля вкотре дасть про себе знати.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *