Твір на тему: “Проблеми сучасної влади”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Проблеми сучасної влади"

У кожної люди в житті є проблемиа інколи їх дуже і дуже багато. Кожен з ним справляються як можехтось на одинці, хтось просить друзів чи рідних. Немає, мабутьу світі такої людини, яка б ніколи не стикалася з проблемами і не вдачами. Є проблеми, які вирішуються, а з якими можна лише змиритися та прийняти їх.
Також проблеми існують не особисті, а які стосуються цілої країни або держави. Такі проблеми вирішує Президент, Верховна Рада, або самі люди. Але чесно кажучи, не всі проблеми, які влада може вирішити вона вирішує, або не хоче, або лінь, або це їй просто не вигідно і не має сенсу. Звичайно, майже немає проблем, які вирішити не можна, потрібно головне по істинні цього хотіти і щось для цього робити. Багато таких влада може швидко вирішити, але чи їй це потрібно?
Влада виставляє на війну простих людей, в той час як самі сидять в дорогих шкіряних кріслах перераховуючи в сотий раз свої гроші та статки. Влада наробить біди та проблем, їм аби лише вкрасти та аби лише по більше, і ховається за спинами ні в чому не винних людей, які на фронті проливають за них свою кров, за цілу державу, за те що хтось щось не так сказав чи зробив.
Чому так не справедливо, чому люди, отримуючи мізерні зарплати зобовязані відстоювати свою країну, помирати за неї, в той час, як влада сама її рушить?Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *