Твір на тему: “Проблеми сучасної освіти”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Проблеми сучасної освіти"

Щороку мільйони дітей починають своє навчання в школі, в інституті, коледжі, університеті, або в інших навчальних закладах. Всі вони туди йдуть з надією отримати знання, потрібні їм для життя, для розвитку та задля щасливого майбутнього.
Але, нажаль, в нас час освіта замість того, щоб удосконалюватися, лише навпаки – гіршає.
Попри те, що наша влада, типу покращує освіту, але проблем там не меншає.
Першою, та, мабуть, головною проблемою є вчителі, адже, як не крути, 70% залежить саме від них. Багато залежить від того як подати матеріал, яким тоном, та яким ставленням до дітей. Важливо те, щоб дітей, викладачі, розуміли, бо всі ми знаємо який складний вік дітей якраз припадає на період навчання, і потрібно це добре розуміти, і ні в якому разі не кричати, не осуджувати, та не ображали дітей, якщо щось в когось не виходить.
Ніхто ніколи не знає, що твориться в душі підлітка, та як йому може бути важко, тому ставити в пріоритет саме навчання, можуть далеко не всі. Доведено, що це найважчих період в житті людини. І інколи, роль вчителя буває важлива не лише в ролі викладача, а й в ролі розуміючи людини.
До кожного потрібно мати свій підхід, і тоді все вдасться.
Також, не другорядних проблемою є і саме навчання, а саме те, що всіх ставлять під одну планку і потребують від всіх однаково. Не всі мають однакові задатки, тому я вважаю, що багато предметів не потрібно. Так, звісно, основні ази потрібно знати в всьому, аби орієнтуватися в світі, але в старших класах, коли людина вже адекватно сприймає все, та приблизно знає, що знадобиться в житті, що їй цікаво. І тоді, я впевнена, більшість проблем зникнуть, так як діти буду вчити те, що їм дійсно подобається.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *