Твір на тему: “Проблеми сучасності”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Проблеми сучасності"

У сучасному світі людина відчуває відчудженість, світ складний, ворожих і хаотичним, в більшості молоді взагалі немає нічого святого і тому, все, що їм залишаєтьсяце насміхатися над цим недосконала світом.
Буквально лише за декілька десятків років, мораль, цінності дуже змінилися. Те, що раніше берегти і молилися на це, зара викликає байдужість, а інколи навіть насмішки. Колись люди не мали змогу мати все, всі ті блага, які зараз має кожен і тому все цінувалося, береглося. Зараз ж такого нема, зараз люди не звикли нічого берегти, так як все мають у вільному доступі в необмежений кількостях.
Зараз молоді не потрібно так важко працювати, вона не знає, що таке дифіцит їжі, одягу, взяття та інших речей необхідних для нормального життя. Вони не знають, як цежити маючи одну пару взуття і одну куртку, зараз всі вітрини магазинів завалені цими речами, ніхто навіть не зациклюється на цьому.
Та і не так важливо матеріальні блага, сучасні люди, також, забули, що таке мораль, доброта, повага та багато інших людських якостей.
Бо колись люди, маючи мало, допомагали один одному, підтримували, ділилися чимось, якщо це було потрібно, вони були добрими, вони знали, що таке добро.
А зараз, маючи все, кожен сам за себе, замість допомоги зв’явилась конкуренція, а замість підтримки з’явилась заздрість. Всі стали залежними від грошей, буквально стали їх рабами.
І це все добре зіпсували народ, в світі стала панувати ненависть і зло. Не дарма говорять – “Світ починається з себе“, і лише так, як ми почнемо себе поводити, така буде нам і віддача.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *