Твір на тему: Проблематика твору “Майстер і Маргарита”. За творчістю М. Булгакова.

загрузка...

Твір на тему: Проблематика твору “Майстер і Маргарита”. За творчістю М. Булгакова. 4.00/5 (80.00%) 1 vote

Твір на тему: Проблематика твору "Майстер і Маргарита". За творчістю М.Булгакова.

У кожного з нас наступав такий момент, який змінював усе наше життя, і таких моментів було багато. Чому при кожній проблемі які ми не в змозі вирішити власноруч, ми просимо допомоги у вищих сил, які (за нашими надіями) можуть нам допомогти. Усі ці прохання ми задаєм вищим силам лише тоді, коли самі впоратись уже не можемо.У безсмертному романі М.Булгакова “Майстрер і МАргарита” , ми спостерігаєм те як, людина у безвихідній ситуації намагається вирішити свої проблеми  з-за допомоги вищих сил. В ролі цієї людини ми бачимо таку яскраву постать як Маргарита. Вона не знаходить іншого виходу, як попросити допомоги у диявола – Воланда, який оцінив її наївність і безперечний характер, який привів її до успіху.

У творі ми бачимо те що Диявол постає перед нами, не як негативний персонаж а навіть навпаки, це добре видно тоді, коли він намагається боротися із несправедливістю. Автор намагається зобразити нам те, що не завжди люди, які виглядають негативними можуть нести нам якусь небезпеку, і навіть можуть допомогти нам у вирішення важливих проблем.

Отже, усі ми намагаємось зробити так, щоб усі проблеми які нас оточують безслідно зникли і не повертались. Але яка основна причина цих проблем, і може причиною цієї проблеми є ми? Відповіді на ці запитання ми повинні шукати лише в своїй підсвідомості.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *