Твір на тему: “Прибирання у квартирі”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Прибирання у квартирі"

Зазвичай суботаце, в першу чергу, не вихідний, а день, котрий мусить бути присвячений генеральному прибиранню. Не знаю, чи то у всіх так, однак можу висунути теорію, що більшість українських сімей теж живуть за таким принципом.

Один із двох нікчемних вихідних днів перетворюється на робочий; тоді доводиться рановранці прокидатися й братися за працю, котра геть не до душі.Та прибирання у квартиріце також і впорядкування власних думок, які вельми часто дійсно конче потребують такої перевірки. Деякі люди заспокоюються, коли, приміром, миють підлогу, чи беруть в руки пилосос й починають усіма силами вичищати килим.

Сам процес прибирання не такий вже й важливий, як кінцевий результат, котрий насправді можна милуватися, якщо ж все виконано добросовісно й якісно (одначе милуватися до тих пір, аж поки пил знову не осяде на телевізор, кімнатних рослин і меблі). Хіба не приємно заходити у чисту, прибрану кімнату, де пахне свіжістю та квітами, котрі на очах почали розцвітати?

Мабуть, усяке прибирання ототожнює метаморфозуочищаючи квартиру від сміття, ми точно так само аналізуємо свої вчинки, позбуваємося того вантажу, який тягнув нас донизу, й будучи готовими до нових звершень, вдихає повні легені повітря, насолоджуючись тим, що випливло у висновку.

Інколи прибирання потребує не тільки квартира, а й її власник або власницячим швидше то буде зроблено, тим легше буде розбиратися із тим, що чекає попереду.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *