Твір на тему: “Поспішай робити добро”

загрузка...

Твір на тему: “Поспішай робити добро” 3.80/5 (76.00%) 5 votes

Твір на тему: "Поспішай робити добро"

Поспішай робити доброЦі слова знов відновили в моїй душі переживання….

Кожного ранкуідучи до школия зустрічала стареньку бабусюякапідпираючись палицеюстояла і годувала голубів. Біля її ноги терся великий кутпоруч знаходився рудий собака. Жінка ніжно розмовляла з нимияк з людьмимабутьїй не вистачало простого людського спілкування.Одного разу я не побачила бабусінавіть почала хвилюватисяде вона. На моє питання сусіди відповіли: «Самотня бабуся померла».

Мені було шкодащо я раніше з нею не познайомилася. Може їй потрібна була моя допомога? А тепер часто перед уроками я годую голубівїї великого кота і рудого собакуСкільки людей потребують уваги і доброго слова! Над цим ми не задумоємосябо молодіповні енергії і сили. На мій погляддобро можна творити на кожному кроці.

І це не означаєщо ми обов*язково повинні врятувати когось від стихійного лиха. Можна просто усміхнутися засмученій людинісказати маміщо вона приготувала найсмачніший у світі суппомити посудпідлогутощо. Тоді відразу стане гарно на душі.

Отже ми повинні робити добробез цього світ стане жорстоким і несправедливим. Ми хочемо хорошої держави,отже ми повинні самі іти до цілі, бути кращими. Поспішайте робити добро,і воно до вас обов*язково повернеться!!!Схожі твори

Один ответ на “Твір на тему: “Поспішай робити добро”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *