Твір на тему: “Посилки і листи”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Посилки і листи"

Як подарувати людині усмішку, навіть будучи на відстані кільканадцять сотень чи навіть тисяч кілометрів від неї? То, здавалося б, неможливо, бо навіть телефонний дзвінок й тривала розмова на різних кінцях дроту не гарантує, що людина усміхатиметься; інколи ми простонапросто вдаємо, що ми щасливі, адже так набагато простішелегше заховати сум, аніж пояснити, чим він зумовлений і які причини на те.Відправлений лист також іноді не допомагає побороти смуток, бо якщо то звістка від коханої чи просто дорогої людини, то може стати лише гірше, коли ж прийде тверезе усвідомлення того, наскільки вона далеко від тебе. А ось помилкато геть інша справа. Хто є не любить подарунків?

Або ж несподіваних сюрпризів, які, звісно ж, приємні та радують душу? На сьогоднішній день існують чимало способів доставки, які зможуть зробити усе для того, аби подарунок у вигляді посилки був доставлений до потрібної людини саме в ту мить, коли то конче треба! Подарункице завше радість, а подарунок, загорнутий у спеціальний кольоровий папір, завязаний бантом й доставлений прямо у рукице ще більша радість.

Сенс посилок полягає у тому, що все найкраще стається несподівано й спонтанно, тому відкривати таку коробочку буде вельми цікаво! Тож усміхайтеся та даруйте ближнім такі ж задоволені фізіономії, котрі щиряться на усі тридцять два, бо ба цей моментєдиний і неповторний, а таке треба цінувати.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *