Твір на тему: “Поняття патріотизму”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Поняття патріотизму"

Патріотизм – являється великою любов’ю до Батьківщини, визнання її цінності і значущості свого життя, прийняття її культури та історії. Ставши дорослим, кожен з нас буде з трепетом згадувати ті місця, де він виріс.

І навіть якщо волею долі, він опиняється далеко від них, то непереборна сила буде тягнути його туди все життя. Жив – був молодець: вдома не бачив веселощів, пішов на чужину заплакав. Справжній патріот це людина, готовий служити інтересам своєї Батьківщини, прагне зберегти і передати її культуру та традиції нащадкам.Адже мало просто мати прихильність до своєї країні, місту, селу важливо внести свою частку у збереження всього найкращого, що може дати це місце. Патріотизм у сучасному суспільстві на даний час в Україні слово патріотизм часто сприймають не зовсім правильно, плутаючи його з фанатизмом.

Патріотизм це не сліпа любов, не гордість, а почуття обов’язку і відповідальності перед Батьківщиною та народом. Західна культура, активно пропагована в засобах масової інформації, більшість українців сприймає її не так, і руйнує істинно українське уявлення про патріотизм.

Дуже часто ми чуємо звиновачування по відношенню до діяльності органів влади, бачимо соціальну несправедливість і поступово звикаємо до споживчого відношення до всього – роботи, сім’ї, друзів. Тому дуже важливо розуміти що ж являє собою патріотизм, та захищати свою Батьківщину, адже вона в нас одна єдина.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *