Покликання
Життя неможливе без злив, а робота поєднана із поняттям покликання. До того ж, це може бути будь-яка робота.
Покликання – це віяння душі до певного роду занять. Саме воно наділене натхненням і жагою до певного виду праці. Покликання людина часто відчуває, але бувають випадки, коли життя триває без його розуміння.
Вважається, що професіями, робота в яких можлива лише із наявністю покликання, є професії лікаря і педагога. В суспільстві існує усталена думка, що ці професії характеризуються неймовірно високою складністю, відповідальністю і, не завжди, вдячністю. Нажаль. Неможливо віддавати усього себе, свої сили, нерви, здоров’я задля “сухих” грошей. Тут має бути щось інше. Цим чимось іншим і є покликання. Саме воно змушує вставати з ліжка кожного ранку і йти творити дещо цінне, потрібне і таке крихке.
Покликання – це поштовх до дій, звершень и змін. Це певний важіль, який дає зрозуміти нам ким ми є насправді
Життя розділене на сотні доріг і вулиць, а саме покликання допомагає нам обрати правильні напрямки. Все, що потрібно зробити, так це лише послухати серце. Адже керування лише матеріальними речами, може завести у глухий кут.
Якщо розглядати поняття покликання у широкому сенсі, то можна сказати, що ним є відповідальність. Адже людина на протязі всього свого життя стоїть перед низкою різних виборів. І завжди несе за них саме відповідальність. Тому це є особливим покликанням людини. Бути поряд і розумом, і душею із тими, хто тобі вірить і сподівається на тебе.
Покликання часто люди знаходять у допомозі іншим – знедоленим, слабким і беззахисним. Це можуть бути як люди, так і тварини.
Отже, люди знаходять своє покликання у абсолютно різних сферах життя. Але стовідсотковим є те, що знайшовши, стають найщасливішими на Землі.