Твір на тему: “Поезія як стан душі”

загрузка...

Твір на тему: “Поезія як стан душі” 1.00/5 (20.00%) 3 votes

Твір на тему: "Поезія як стан душі"

А що ж таке «поезія»? Якщо ви гадаєте, що це простонапросто віршики, то мені шкода, але таке твердження є помилковим. Поезіяце те, що окриляє читача, торкається до найпотаємніших струн у найглибших куточках душі, а затим дарує відчуття легкості, невагомості й насолоди.

Та якщо читати поезію романтиків, то можна вибухнути від почуттів, котрі буквально вирують всередині, адже не кожен може перенести свої емоції на клаптик паперу, аби вони були зрозумілими для недалеких, пробачте за вираження, людей. Отож, чия поезія справляє на мене особливе враження?
Крістіан Йоганн Генріх Гейнеодин з найвизначніших німецьких поетів девятнадцятого століття. Його вважають не тільки останнім поетом романтичної епохи, але й одночасно її ватажком.
ДжорджНоелГордон Байронанглійський поет, який став символом романтизму девятнадцятого століття, та окрім цьогоще й лібералізму в Європі. У нього безліч творів, але, мабуть, найбільше вражає поема «Мазепа», у якій, безумовно, згадується нашу Україну, оскільки головним героєм став саме Іван Степанович Мазепагетьман Війська Запорозького, котрий закарбувався у пам’яті народу не тільки завдяки цього титулу.
Про Байрона, як і про Гейне, можна говорити довго й нудно, адже не вистачить часу, аби перерахувати усе, чому їхня поезія приваблює.
Поезія, врештірешт, це не тільки музика душі. Це стан душі, який здатен вивести людину з будьяких внутрішніх депресій або страждань, якщо та, звісно, буде лікуватися «правильною» поезією.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *