Твір на тему: “ПОЕЗІЯ ІЗДРИКА ЯК КЛЮЧ ДО НАЙПОТАЄМНІШИХ КУТОЧКІВ ЛЮДСЬКОЇ ДУШІ”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "ПОЕЗІЯ ІЗДРИКА ЯК КЛЮЧ ДО НАЙПОТАЄМНІШИХ КУТОЧКІВ ЛЮДСЬКОЇ ДУШІ"

Поезію не люблять тільки ті, кому її ніколи в житті не присвячували. Хіба можливо встояти перед зворушливими словами, котрі одразу ж дурманять голову, захоплюють милозвучністю рим й ідеально підібраними порівняннями, а особливо, якщо усе вищеперераховане звучить із уст мужчини?Іздрикпоет, який на сьогоднішній день відомий усій Україні, ба навіть більшейого вірші, що торкаються душі, залишаючи певний відбиток, я б навіть сказала, що то шрам, активно перекладають іноземними мовами, оскільки не так багато нині ми маємо поетів, котрими можна пишатися, бажаючи робити усе можливе для того, щоб їх впізнавали й на теренах чужої держави.

Не кожен поет, навіть той, якого певною мірою називаються майстром своєї справи, може похитуватися сльозами від катарсису в процесі прочитання власних віршів на публіку. Одначе, Юрій Романович, збираючи повні зали, бачив усе. Хоч плач, хоч смійсявід передозування емоціями, навіяними поезією, їм не вистачає місця, тому буде правильно сказати, що поезія Іздрика таки справді грає на найтонших струнах людської душі, не боячись порвати їх чи розстроїти.

До речі, будьяка збірка даного поета буде відмінним подарунком на день народженняпри такому перебігу подій чомусь одразу виникає враження, наче вірші написані спеціально для тебе. А хіба не приємно читати дивовижну поезію, сидячи на самоті у світлій кімнаті, усвідомлюючи, що щастя ховається у простих, майже непомітних неозброєним оком очах?Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *