Твір на тему: “Патріотизм”

загрузка...

Твір на тему: “Патріотизм” 3.25/5 (65.00%) 12 votes

Дуже важко говорити, про, самі по собі, абстракні поняття, такі як: любов, відданість та патріотизм. Взагалі, стверджувати щось конкретне про ці речі не можна, адже кожен з нас вкладає свою думкуточку зору, і придає цим словам інше значення. Це не те, що можна побачити, і не замислюючись описати, тому що узріти матеріально, їх в принципі, не можливо. Це щось не видиме, те чого не можна, погортати, почутиале воно допомагає визначити сенс свого життя, що,власне, і робить нас тими ким ми є.
Патріотизм у найзагальнішому розумінніце любов до власної Батьківщини. На мою думку, вона повинна бути найріднішою, наймилішою, найпрекраснішою точкою планети, куди хочеться повертатися знову і знову, і де б ми не були, як добре ми б не жити, все рівно у душі щось як «тягне» до свого, рідного. Хоч на мить побачити, походити по тих околицях, там навіть повітря якесь не таке, свіжіше, що не тільки тіло дихає, а й думки в прострації. Мабуть, це одне з найкращих почуттів, коли тебе охоплюють спогади, ти ніби поринаєш у ту «стару» атмосферу свого життя, згадуючи кожний момент, як бігав маленький по цій землі, робив перші кроки, ти ніби достеменно памятаєш кожну пережиту тобою емоцію.
Особисто для мене патріотизмце не лише, так зване, почуття, а і дії, які допомагають нашій державі розцвітати, а людям було добре жити. Адже все починається з малого, в першу чергу, з самого себе.
Я думаю, що почуття патріотичності є у кожного з нас, просто декому треба його «розбудити», декому розвивати, а декому тримати на такому ж гідному рівні.
Такі прагнення повинні цінуватися і заохочуватися. Кожна людина хоче, і повинна відчувати, що вона потрібна, важлива для своєї рідної Вітчизни.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *