Твір на тему: “Осінь”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Жовте, привабливе листя, ледь теплі промінчики сонця, які ніжно доторкаються  твого тіла, пестячи його. Сонячна, різнобарвна, примхлива, з різкими перепадами настроювсе це риси прекрасної, золотої осені, яка не може не радувати око.
Осіньяк поважна, пишна пані, з рудим блискучими волоссям, вкриває своїм листям все навколо, добираючись в самі далекі куточки. Так любо дивитися, як щодня листя на деревах гармонійно змінює колір, це ніби дерева щодня міняють нове вбрання.
Я обожнюю найтеплішу пору осені, шматочок теплабабине літо. Це найніжніший період, ледь тепле, але водночас прохолодне і свіже повітря дає так вільно дихати, аж здається, що повітря проходить наскрізь тебе,торкаючись кожного твого органу.
Навкруги цвітуть красиві осінні квітижоржини, айстри, хризантеми. Можна також знайти безліч грибів у лісах. Якщо гуляти садом, то також можна помітити рядний врожай різноманітних фруктівяблука, груші, сливи, виноград; також якраз сезон корисних горіхів.
Але у осені є і недолікице постійні дощі, сірість днів, багато голих деревтепло з дуже холодним вітром..Але саме у такий час я люблю бувати вдома, пити гарячий чай та читати книгице моє улюблене осіннє заняття. Також мені подобається споглядати у вікно, дивлячись як відлітаю птахи у вирій. Відчувається, що скоро настане зима!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *