Твір на тему: “Найкраща нація у світі”

загрузка...

Твір на тему: “Найкраща нація у світі” 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Вчені підрахували що в світі налічується близько 261-а країна. Кожна з цих країн – унікальна та неповторна. Серед цих країн є одна країна, яку я називаю Батьківщиною. Моя Батьківщина – це партіоричний народ, красиві дівчата та сильні хлопці. Це мальовнича природа, яка минує око українцям.Це родючі чорноземи та давні традиції. Це синьо-жовтий прапор та державний гімн, який знають та поважають всі. З давніх-давен, Україна була відома в світі, як сильна, самостійна та прекрасна держава. Туристи вважають, що наша держава виникла 25 років тому. Це не правда. Виникла вона дуже багато років тому, а незалежність виборола всього лише 25 років тому! В України є дещо особливе – це український народ. Б. Олійник казав: “Ми смертні. Та знайте: народ не вмира”. Справді, таких людей як в Україні в світі більше ніде немає! Українці – добрі та щирі, працьовиті та розумні.

Ми завжди прийдемо на допомогу. Схід та захід, північ та півнень, ми єдині.  Ми щасливі та усміхнені. Ми сильно любимо Україну! Ми відстоювали нашу гідність на майдані, а зараз захищаємо нашу рідну землю у зоні АТО. Кожного дня мільйони українців створюють нову історію.

З кожним днем ми змінюємося та намагаємося змінити Україну. Давайте змінювати Україну разом! Давайте прославляти нашу державу, добрими вчинками та словами.  Ми маємо пишатися тим, що народилися саме в Україні! То є найкраща нація у світі. Будьте патріотами і любіть нашу Батьківщину. Слава Україні!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *