Твір на тему: Націоналістична проблема твору “Мина Мазайло” за творчістю М. Куліша

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: Націоналістична проблема твору "Мина Мазайло" за творчістю М. Куліша В час розрухи і хаосу, кожна людина експерементально вибирає ту соціальну позицію, яка на її думку буде більш вигідною і обєктивною. Проте ми мало коли задумуємось про наслідки свого вибору і як до цього вибору будуть ставитись наші рідні або оточуючі. Саме таку ситуацію із типовим проросійським героєм намагається зобразити у своєму творі Микола Куліш.

У творі “Мина Мазайло” ми бачимо людину, яка намагається  змінити своє соціальне становище за допомогою зміни свого українського прізвища Мазайло на Мазелін і не догадуючись про те, що не лише в прізвищі справа. Проте Мина не лише намагається змінити своє прізвища він змушує змінити його і своїм родичам, які не всі дають добро. Його син проукраїнський персонаж, всіляко намагається змусити свого батька змінити своє рішення щодо зміни прізвища, на що Мина відповідає дуже агресивно, і дуже неправильно в відношенні до свого рідного сина. Як би не було але Мина до останнього вірить в звершення свого довгоочікуваного плану, і яке було розчарування коли його план не спрацював.

Отже прочитавши, і детально проаналізувавши твір “Мина Мазайло” ми можемо зробити висновок. Народжений повзати літати не буде. І саме такий вислів дуже доречний цьому твору, адже як би ти цього не хотів але Батьківщину змінити неможливо, її можна лише зрадити.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *