Твір на тему: “Натиск ЗМІ на свідомість людей”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Натиск ЗМІ на свідомість людей"

Програми по телебаченню, новини по радіо, статті в газетах й журналах, врештірешт постери, котрі у наш час розвішані чи не на кожній споруді, якщо то, звісно, не приватна власність, хоча наша політика та влада навіть туди добереться.Люди живуть, намагаючись щохвилини бути поінформованим у тому, що сталося, адже в дійсності щосекунди щось таки стається: то народження, то смерть, то аварія, то ще чергова біда, яку перекрутять, зробивши сенсацією року, а також в буквальному сенсі цього слова зрубають немалу суму брудних грошей. Засоби масової інформації певною мірою утискають правдувони публікують та випускають виключно те, що так чи інакше відобразиться на людях.

Зазвичай поганого більше, аніж хорошого; та це не дивно, оскільки у цьому світі усе саме так. Поки люди наївно вірять, читаючи ахінею, ті, хто сидить за всіма тими новинами, що сколихують світ, маніпулюють нашою свідомістю, про шо ми самі не здогадуємося, ніби ляльковод керує своєю лялькою, тягнучи її за мотузочки.

Люди повністю згодні з цим, бо виходу не залишається, зважаючи на те, що будьяка «не така» версія, що суперечитиме сказаному ЗМІ, буде не просто відхилена, а занесена у чорний список (в переносному, звісно ж, значення; але хоча це під питанням теж). Основне завдання засобів масової інформаціїне тільки доносити людям не зовсім правдиву правду, як би дивно то не звучало, а контролювати, маневрувати та дурити їх. З другим пунктом вони справляються, на жаль, на відмінно.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *