Твір на тему: “Музика”

загрузка...

Твір на тему: “Музика” 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Твір на тему:  "Музика"

Ще будучи зовсім маленькими, навіть в утробі матері, ми чуємо музику, кажуть, що це корисно для майбутньої дитини. Коли народжуємося теж постійно скрізь чуємо різноманітні мелодії та звукив іграшках, на вулиці, по телевізорі, на телефоні батьків при дзвінкові, вона як переслідує нас, і супроводжує все наше життя.Музика лунає на вулицяхв магазинах, торговий центрах, клубах, в маршрутках, вдома, та буквально скрізь, чуємо ми її і добровільно і примусово перебуваючи в громадських місцях чи слухаючи вдома.
Музика буває абсолютно різною, швидкою, повільною, мелодійною, ритмічною, жвавою..і т.д. Також доведено, що музика корисна, особливо класична, так як це сприяє розвитку, покращенню памяті та засвоєнню інформації при навчанні, своїм впливом на розум.
Кожна людина слухає якусь музику, яка їй по душі, хтось любить тиху і спокійно, а хтось надає перевагу швидкій, ритмічній музиці. Кожні вподобання потрібно поважати, і не критикувати, як відомо, кожна людина індивідуальна, і кожна має свій смак. Ніхто не повинен слухати те, що подобається комусь, музика повинна бути музикою саме своєї душі, аби коли її слухаєш ставало спокійно і затишно.

Не рідко люди слухають музику коли їм погано, кожна пісня в кожної людина звязана з кожним етапом життя, і дуже часто в людей нахлинають спогади, і вона може як заплакати так і усміхатися від пісні.
Наприклад я, обожнюю музику, я її слухаю завжди, скрізь, як їду кудись, перед сном, роблячи домашню роботу та інші справи, музика яким не заважає.Схожі твори

Один ответ на “Твір на тему: “Музика”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *