Твір на тему: “Мрія/Рай на землі”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Мрія/Рай на землі"

В сірій буденності, де все звичне, однакове, сіре й нудотне, завжди хочеться поринути у казку, повністю вимкнутися, втрачаючи відлік дати і часу. Хтось мріє під час цього «відходження з реальності» опинитися на островах, на березі моря, де так гарно, сонячно, де промінчик сонця пестить кожну клітинку твого тіла, де аж дихається поіншому.
Хтось надасть перевагу горам, безкраїм вершинами, які хочеться підкоряти порти будьяку відстань, незважаючи на складність і можливе не досягнення мети. Адже для когось один вдих справжнього гірського повітря прирівнюється до якогось нереального, не земного блаженства.
Для деяких найкращий відпочинок тілом і душеюце подорожі, подорожі країною, містом, континентами, не мають значення, головне не сидіти на місці, віддатися всім собою цьому новому, не звичному і цікавому світі, адже не дарма кажуть, що «світ живисвіт вчись». І це дійсно так, поки людина пізнає щось нове, розвивається тоді і вона дійсно живе, повноцінно живе, а не деградує.
Більшість молоді обмеженні уявленням і поняттями, для яких «рай» це є телевізор і пуста трата за компютером. Особисто я, не розумію таких людей, хоч, як то кажутьне мені їх судити. Це діло кожного.
Я ж відношусь до типу людей, які  просто обожнюють спокій та тишу. Побути сам на сам з своїми думками, для мене немає нічого краще. Я люблю літо, поїхати на дачу і там відпочивати, і саме туди «втекти» від такого звичного метушливого світу.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *