Твір на тему: мої права

загрузка...

Твір на тему: мої права 3.00/5 (60.00%) 1 vote

Твір на тему: мої права

На дворі 21 століття, а, отже, кожна людина має свої чітко окреслені права. Права, яка надаються їй із самого народження. Їх значимість зовсім не перебільшена, адже вони регулюють наше життя, визначають рамки дозволеного і необхідного.
Права – це різні можливості, які надаються людині. Вони вказують на її важливість у суспільстві, місце.
Як і усі люди, я також маю права.Мої права – це список речей, які можу робити, вчиняти і здійснювати, не дивлячись ні на що. Мої права – це те, що гарантує мені «буква» закону, держава і Конституція. Наприклад, людина починає своє знайомство із правами ще не усвідомивши цього – вона народжується. З’являється на світ. Саме це є першочерговим правом людини – право на життя. Його дає нам Бог, а гарантує безпеку і правочинність держава. Отже, знайомство із правами, я, як і усі інші, почала ще у пологовому будинку. Життя після цього триває, люди існують, а разом з ними існують їх права. Право на безпечне існування, право на освіту, право на вільне висловлення думки – усі вони дають нам законність, правочинність дій. Без них життя було б мінливе і непевне.

Мої права значать для мене дуже багато. Завдяки ним я розумію, що я людина із «великої літери». Я розумію, що я позначена у правовому полі держави, не просто травичка посеред великого степу. Люди повинні завжди пам’ятати про свої прова, відстоювати їх, стояти на захисті їх повноти. А ще, обов’язково, суспільство має пам’ятати і про права інших, не порушувати і не зазіхати на них.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *