Твір на тему: “МОЄ ВРАЖЕННЯ ВІД ТВОРЧОСТІ ДАРИ КОРНІЙ”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "МОЄ ВРАЖЕННЯ ВІД ТВОРЧОСТІ ДАРИ КОРНІЙ"

Дара Корнійчергова українська письменниця, для котрої не підходить слово «талановита», оскільки ця людина щось більше, аніж цей епітет, котрий в будьякому разі буде доречним, але не описуватиме всю силу романів даної жінки.Читати Дару Корній я почала ще у пятому класіїї сюжети настільки впиваються в людську свідомість, закарбовуються у пам’яті та й простонапросто зачаровують, бо після прочитаного тверезо думати не можеш ще днів зо три, прокручуючи й аналізуючи події, котрі відбулися, що пройти крізь прилавок у книжковому магазині, пропустивши новинку від цієї авторкив дійсності неможливо.

Хіба не прекрасно, що в Україні досі є такі люди, які мистецтвом слова здатні згуртовувати та повертати бойовий дух? Ви можете прочитати будьяку книгу із доробку Дари Корній, одначе із впевненістю можу сказати, що вже після першого ефективного роману вам захочеться добавки. Книгато як смачні цукерки: від них не нудить, а лиш зявляється бажання скуштувати ще одну.

У випадку із цією письменницею, можна сказати, що романи Дари Корнійяк ароматна кава, яку випиваєш залпом, не залишивши на дні геть нічого, а затим просиш іще добавки. Можу запевнити, що у процесі читання романів даної письменниці кава знадобиться, адже її книги настільки затягують, що хочеш дочитати, а уже за вікном ніч, тому кавовий напій не буде зайвим, якщо хочеш якомога швидше розкрити основну інтригу!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *