Твір на тему: “Моє улюблене свято”

загрузка...

Твір на тему: “Моє улюблене свято” 5.00/5 (100.00%) 1 vote

З першого місяця зими я вже відчуваю чарівну атмосферу, яку приносить моє улюблене свято – Новий Рік. Я завжди святкую його у родинному колі.
Наша сім’я складається з 5 чоловік: я, мама, тато і два братики-близнюки – Міша і Гріша. Моїм братикам в минулому році виповнилося 7 років і вони пішли в перший клас. Міша і Гріша, зазвичай, починають готуватися до Нового Року задовго до його настання, щоб Дід Мороз встиг виконати їх побажання.Вони довго обговорюють, що їм хочеться отримати в подарунок, а потім просять мене написати лист цьому чарівному дідусеві.  Для себе я не прошу нічого, тому що розумію, що подарунки для готують батьки і без них вони нас не залишать. А мама і тато намагаються купити хлопчакам такі подарунки, щоб вони не дуже засмучувалися, що Дідусь Мороз не зміг виконати їх прохання.
І ось наступає 31 грудня. Будинок увібраний святковими прикрасами, чарівна ялинка світиться різнобарвними вогниками. Мама готує святкову вечерю, я накриваю на стіл. До 21 години приходять бабуся і дідусь. Після їх приходу ми проводжаємо старий рік, згадуємо все хороше, що було в році, що минає, і бажаємо, щоб хороші події повторилися і в новому році. За розмовами і настільними іграми непомітно приходить Новий Рік до нас. З Новим Роком! Нехай він буде щасливим і мирним для всіх людей на землі! А скільки феєрверків в цей час запалюється за вікном!
Зранку я з братиками біжу до ялинки, щоб знайти свої подарунки. Ми хвалимося і сперечаємося в кого кращий, а батьки намагаються нас втихомирити. Зрештою всі залишаються задоволені і канікули тривають.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *