Твір на тему: “Моя улюблена українська поетеса”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Моя улюблена українська поетеса"

Минуле України доволі моторошне, якщо цим словом можна описати увесь той біль, котрий, на превеликий жаль, довелося пережити людям, що мешкали на теренах нашої неньки.

Тим не менш, будьяка історія має певні негативні нюанси, та це не звільняє її від позитивних деталей.Я неймовірно щаслива, що саме в Україні народилася славнозвісна на весь світ жінка, яка боролася та виживала, намагаючись залишатися сильною; збирала останні сили в кулак та продовжувала йти до своєї цілі; вбивала хворобу, яка щодня зїдала її зсередини, та не зуміла перемогти у своїй боротьбі.

Ця жінкаЛеся Українка. Діти знають про цю особистість ще змалечку, коли матуся співає колискову, яка покладена на слова чергового вірша жінки. Її біографію ми вчимо у школі, продовжуючи в університеті, а також натикаємося на портрети або памятники, гуляючи містом. Чим вона захоплює?

Привернути увагу ця жінка зуміла не лише своєю складною долею, історія про яку нікого не залишить байдужимїї поезія наскрізь просякнута любовю і болем водночас. Здавалося б, прості слова доносять до свідомості будьякої людини те, у чому вона ніколи не зуміла би признатися самотужки сама собі.

Яскраві художні засоби ідеально доповнюють вірші Лесі Українки, залишаючи їх при цьому доволі елегантнимиякщо не вірите, що усе це може переплітатися таким чином, то вам слід негайно прочитати будьщо із доробку даної поетеси!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *