Твір на тему: “Моя улюблена українська письменниця”

загрузка...

Твір на тему: “Моя улюблена українська письменниця” 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Твір на тему: "Моя улюблена українська письменниця"

На сьогоднішній день українська література стрімко підіймається вгору, неймовірно активно розвиваючись, поліпшуючись, ба навіть змінюючи звичні для усіх напрями, а найголовнішенаша мова популяризується і люди, що читають, починають узагалі повністю уникати набридливий суржик!Ми можемо похизуватися такими видатними письменниця, котрі на сьогоднішній день є вельми популярними, адже пишуть актуальні твори, як: Ірена Карпа, Лада Лузіна (хоч пише російською мовою, та її буде доречно додати до цього списку), Катерина Бабкіна, Лариса Денисенко, Люко Дашвар та Софія Андрухович.

Тим не менш, моя улюблена письменниця, яка за сумісництвом є поетесою (ц в першу чергу) – Ліна Костенко. Жінка, котра незважаючи на свій вік, продовжує творити; не так давно, лиш декілька років тому, вона випустила свій перший прозовий роман, хоч і до того моменту були спроби написати щось подібне – «Записки українського самашедшого».

Вона посправжньому пише вибухові творіння, можна навіть сказати, що це щось із серії «шедеврів», адже, самостійно прочитавши, ви впевнитися у цьому, тому багато аргументів не наводитиму. Ліна Костенко вказує на ті недоліки людей, котрі підлягають виправленню, одначе ми не часто хочемо працювати над собою.

Вона не критикує, а лише допомагає розплющити очі. Це суміш спонтанної емоційності та обміркованої інтелектуальності. Зрозуміти поезію цієї жінки складно, бо її треба відчувати серцем та душею. А її роман не лише треба читати, а аналізувати на підсвідомому рівні.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *