Твір на тему: “Моя улюблена сучасна зарубіжна письменниця”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Моя улюблена сучасна зарубіжна письменниця"

Взагалі у літературі чоловіків чомусь більше, ніж жінок. Однак дилема полягає у тому, що читати, за дослідженнями та всесвітніми опитуваннями, більше полюбляють такі особи слабкої статті. Тим не менш, я зуміла знайти для своєї душі ту письменницю, творчість якої, я впевнена, назавжди залишиться зі мноюце Джоан Роулінг.Мабуть, про цю жінку чути практично всі; той, хто не чув, просто, певне, погано слухав. Вона є авторкою знаменитої та безсмертної серії книг про Гаррі Поттера, від якої так шаленіють не лише діти, а й дорослі, зважаючи на те, що будьяка людина, байдуже, скільки їй років, знайде у книзі щось для себету ниточку, яка приведе її до істини.

Правда дійсно часто ховається саме поміж рядків; можливо, саме через це нас вчать читати ще у початкових класах в школі? Кажуть, що якщо людина ніколи не читала або не дивилася фільми про того дивакуватого хлопчика із чудової саги місіс Роулінг, то у неї не було дитинства.

Я погоджуюся із цим твердженням, проте треба знати ще й про те, що письменниця написала багато книг, окрім самого, власне, «Гаррі Поттера»!

На сьогоднішній день чимало є перекладених українською мовою, тому якщо хтось раптом забажає детальніше ознайомитися із її творчістю, то у цьому не виникне жодних проблем! Ресурси завжди знайдуться, однак головне, аби було бажання.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *