Твір на тему: “Моя улюблена книга”

загрузка...

Твір на тему: “Моя улюблена книга” 3.33/5 (66.67%) 6 votes

Читати я полюбив ще у дитинстві. Кожного дня ходив у бібліотеку у пошуках цікавих книг. Знаючи моє захоплення батьки мені на Новий Рік подарували збірку книг про Гаррі Поттера.
Ось так почалося знайомство з моєю улюбленою книгою. Я сів читати перший том, який називавсяГаррі Поттер і філософський каміньі не зміг відірватися.Відтоді я щоночі читав збірку, навіть тоді, коли батьки змушували мене лягати спати, я брав ліхтарик і читав далі. Я занурювався у дивовижний світ Хогвартсу разом з Гаррі та його друзями Роном і Герміоною, уявляючи себе ще одним їх другом. А як мене вражали їх надзвичайні пригоди! Відважність Гаррі, неабиякий розум Герміони і оптимістичність Рона, який з будьякої ситуації міг зробити веселощі, якщо не для нього, то для читача. Чого коштує цей панічний страх павуків, яких він на дух не переносив, а його любов до їжі, можна лише уявити його лице при цьому і одразу ж залитися сміхом. Цікаво було спостерігати і за навчанням у світі магів. А особливо я чекав хто ж стане новим викладачем із захисту від темних сил. Тому що ця посада була зачарована і на ній ніхто не втримувався довше, ніж рік.
Я вважаю, що цю книгу має прочитати кожен, тому що вона буде цікавою, як для дітей, так і для дорослих. В ній показана дружба, яка може вистояти перед будьякими проблемами, щире кохання, самопожертви, надзвичайна віддача і дуже багато хороших і щасливих моментів, які неможливо забути.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *