Твір на тему: “МОЯ УЛЮБЛЕНА КНИГА”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "МОЯ УЛЮБЛЕНА КНИГА"

Особисто я вважаю, що люди, котрі не читають книги, простонапросто позбавленні ще однієї звичайної радостіхіба не чудово бодай на кілька годин поринути у якийсь інший всесвіт, відчути на власному нутрі усе те, що траплялося із головними героями, а потім знову повернутися до сірої буденності, яка, чесно кажучи, вельми набридає, оскільки людям властиво бажати змін.Якщо говорити про те, яка ж книжка є моєю улюбленою, то, почувши вищесказане запитання, в голові одразу ж виникає чи то дилема, чи то парадоксчітко й точно неможливо відповісти, оскільки кожен прочитаний роман зоставляє по собі приємний осад, а тим паче, ділити книги на «хороші» та «погані» – категорично заборонено, бо вся літературна праця й спадщинато щось настільки витончене, що вже досягнуло певною мірою ідеалу.

Улюблених книг у мене вельми багато й то залежить, в першу чергу, від настрою. Коли він чудовий, то хочеться читати те, що дійсно окриляє, на кшталт Ліну Костенко чи Донну Тартт; одначе, цій мінливій речі притаманно переінакшуватися, тому дуже часто в моїх руках можна побачити у депресивного Макса Кідрука або Стівена Кінга.

Отож, улюблена книгаце не такий вже й важливий пункт, адже найголовнішето читати, збагачувати свій словниковий запас, розвиватися як особистість. Книгице знання, а читанняспосіб, за допомогою якого можна осяяти те, що ще раніше здавалося нездійсненним.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *