Твір на тему: “Моя улюблена книга”

загрузка...

Твір на тему: “Моя улюблена книга” 5.00/5 (100.00%) 4 votes

Твір на тему: "Моя улюблена книга"

Книги – це не тільки джерело знань, але і захоплюючий і дивовижний світ. У нашій домашній бібліотеці зберігається багато різних цікавих творів. Коли я був маленький, то мама часто читала мені казки та цікаві історії з дитячих книжок. Зараз я вже навчаюсь у школі та вмію читати сам.Тому я часто проводжу вільний час за читанням книг. Особливо мені подобається детективний жанр, де є інтриги та захоплюючі історії. Моя улюблена книга – «Таємниця сапфіра з павуком» Керолайн Кін. Її подарувала мені мама на день народження, для мене це був найкращий подарок. Цей твір із серії дитячого детектива про дівчинку Ненсі Дру. Пустотлива, весела, шалено цікава, допитлива дівчинка не може всидіти на одному місці. Вона обов’язково знайде якусь таємницю і розкриє її що б їй це не коштувало.

Її батько відомий і успішний адвокат завжди готовий допомогти своїй дочці в будь-якій складній справі. У неї є кращі подруги Бесс Марвін і Джесс Фейн. Вони завжди поруч і супроводжують юну детектившу у всіх пригодах. У цій книзі два оповідання. Перше «Таємниця зниклої карти», де Ненсі разом зі своєю новою знайомою Елен і подругами несподівано знаходить стару карту.

Після чого вони всі вирушають на пошуки скарбів та нових вітчуттів. А в другому оповіданні – «Таємниця сапфіра з павуком», детектив-любитель Ненсі разом з подругами відправляється в далеку Африку, де їй вдається відшукати зниклу людину і розкрити секрет дорогоцінного каменю.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *