Твір на тему: моя школа

загрузка...

Твір на тему: моя школа 3.00/5 (60.00%) 2 votes

Твір на тему: моя школа

1 вересня 2012 року сталася важлива подія в моєму житті: батьки вперше відвели мене до школи. Тоді вона була для мене лише триповерховою спорудою, але досить швидко стала другим домом.
Той день запам’ятала назавжди: новий костюм, величезні банти, море квітів, пісні про шкільне життя, знайомство з однокласниками, а головне – я давала перший дзвоник. Після свята вчителька влаштувала нам екскурсію по школі.
Мені з першого погляду сподобалося все: широкі коридори, затишні кабінети, красива актова зала, велика спортивна зала, комп’ютерний клас, бібліотека з безліччю книжок.Після того щодня я із задоволенням бігла до школи. Усі ми полюбили нашу вчительку. Разом з нею ми навчилися читати, писати, рахувати, помічати в усьому прекрасне, любити природу, бути чесними, відповідальними, працьовитими.

А потім ми перейшли до 5 класу. У нас з’явилося багато нових цікавих предметів. До нас приходять різні вчителі, усі вони стали для нас хорошими наставниками. З кожним днем ми отримуємо все більше знань і дивуємося, наскільки прекрасний і цікавий цей світ.
У школі кожен може розкрити свої таланти й проявити здібності: ми беремо участь в олімпіадах, спортивних змаганнях, творчих конкурсах. Цікаво проходять у нас святкові концерти, предметні тижні, зустрічі з відомими людьми.

На першому поверсі в нас є «Алея слави», на якій розміщено фото випускників, що досягли високих результатів у навчанні. Гордість школи – музей. Усі учні із задоволенням відвідують його та уважно слухають розповіді екскурсоводів.
Надзвичайно красивою є пришкільна територія: у нас багато дерев, які саджали випускники різних років, і чудова клумба. А заняття з фізичної культури восени та навесні проходять на спортивному майданчику.

Школа є для мене тим місцем, яке я дуже люблю та почуваюся, як вдома, де на мене чекають хороші друзі та нові відкриття.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *