Твір на тему: “Моя родина”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Моя родина"

У всіх людей на цьому світі є родина, знаємо ми її чи ні, живемо ми разом чи ні, не важливо, але вона є всіх. І в тваринок і в людей. І звісно, у мене також є родина.
Моя родина дуже велика, у нас в  сімї 5 дітей, і я середня. Найстарша у нас сестраАня, їй 23 вона успішний адвокат, яка моє свою власну не велику юридичну контору, і неї є своє сімя вже і вона живе окремо від нас, попри те, що вона така успішна і ми всі за неї раді, ми за нею сумуємо, і ніяк не можемо звикнути до того, що вона живе не вдома.
Також, я маю старшого брата Артема, йому 19, він навчається  в університеті в іншому місті, також працює  на роботі, і там знімає собі квартиру, нажаль він теж живе не вдома.
Далі по старшинству, в нашій сімї, є я. Мені 17, я навчаюсь, але живу вдома, і безмежно цьому рада, адже я дуже домашняі дуже сумую за рідними навіть коли їду кудись лише на декілька днів.
А ще, у нас є 2 близнючки, зовсім маленькі, їм по 3 рочки, вони ходять у садочок.
Попри те, що нас так багато ми всі дружня родинау всій якраз такий «розумний» різний вік, що інтереси різні, і сперечатися намі принципі, немає про що. І хоч, в кожного своє життя, щосуботи всі зїжджаються додому і ми проводимо цілі вихідні разом, ми гуляємо, їдемо на дачу, ходимо у кіно, в цирк, аквапарк, куди душа бажає. І знаєте, це таке велике щастя, що хочеться зупинити  час, в такі моменти ми дійсно щасливі.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *