Твір на тему: “Моя професія – юрист”

загрузка...

Твір на тему: “Моя професія – юрист” 3.50/5 (70.00%) 2 votes

Твір на тему: "Моя професія – юрист"

Всі стикаються з тим, що коли не будь потрібно обрати свою професію, якій віддаси всього себе, і в яку зануришся з головою. Тому слід її завжди обирати правильно, прислухатися в першу чергу до себе, до своїх бажань і здібностей. Для себе, свою професіюя давно обралаце юрист.Мене завжди цікавили закони, порядки, принципи і правила. Але попри своє бажання, так як в житті буває різне, це не таке легка професія. Адже тут потрібно  обрати і відразу знати «по якій стороні» закону бути, та чого дотримуватися – «судити, чи бути засудженим». Стикаючись за своє життя з різними проблемами людей, з корупцією та не справедливістю,скільки «покалічених» долей через не чесність людей.

І знаєте, мене це так зачепило, безневинні сидять, а безкарні далі вбивають, грабують, ґвалтують. І для себе я раз і назавжди, сухо вирішила, що я буду намагатися, робити все можливе, аби такого було поменше. Адже все залежить від нас самих, і якщо кожен буде думати, що в одиночку нічого не виправити, то так все на місці і буде стояти.

Мій вибір підтримали і рідніі близькі мені люди. Ніхто не осуджував, а лише бажали успіху у даному виборі і підтримували. За це я дуже їм вдячна, адже це  не легкий шлях, голова буквально «розривається» від кількості інформації, але моя мета стати висококваліфікованим спеціалістом!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *