Твір на тему: “Моя професія – медик”

загрузка...

Твір на тему: “Моя професія – медик” 3.50/5 (70.00%) 2 votes

Всі з дитинства грали в лікарню, лікарів, всіх це захоплювало, і багато дітей мріяли стати лікарями. На жаль, не всі мрії доросли разом з дітьми, адже це лише на перший погляд все так привабливо.

Твір на тему: "Моя професія – медик"

А насправдівсі ми розуміємо, яка відповідальність лежить на плечах лікарів, від них залежить наше життя, від самого народження аж до смерті людини. Лікарце друг людини, до якого ми звертаємося при будь яких проблемах.Тому до навчання на медика потрібно відноситися вкрай старанно та відповідально, адже один не вивчений параграф в університеті може обернутися одним не вірним рухом, при допомозі хворому, що може тягнути за собою жахливі наслідки.

Це саме те де не можна не довчити, не дописати, не добачити, чи не дочитати. Там має бути все точно, і конкретно. Люди довіряють лікарям, вони довіряють їм найціннішежиття. А це вартує багато. Тому я знаю, що я навчаючись на медика до цього повинна ставитися дуже відповідально, все вчити як слід, бо я не хоче шкодити людям, а навпаки, лише допомагати їм завжди, робити все можливе аби зробити життя людей, які звернуться до мене по допомогу кращим і безболісним.

Я думаю над лікарем хірургом, а це потрібно великі нерви, хорошу память, відмінну витримку та прекрасні знання.
Мене відразу попередили, що я можу «не витримати» і через це я дуже хвилююся, але я готова все побороти, зараз я читаю багато книг, аби знати всі нюанси, які можуть виникнути у моїй майбутній роботі, я хочу стати чудовим лікарем, до якого люди  не боятимуться звертатися!Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *