Твір на тему: “Моя найкраща подруга”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Мою найкращу подругу звуть Таня. Я познайомився з нею іще в першому класі, щоправда, тісно спілкуватися ми почали уже в третьому.

Твір на тему: "Моя найкраща подруга"

Дитячим спогадам не властиво закарбовуватися у підсвідомості та пам’яті, тому я чітко не памятаю, чому та як Таня стала моєю подругою, одначе уже після сьомого класу я розумів, що вонанайближча людина (після мами, звісно), якій я можу довіряти свої таємниці, ділитися наболілим й розповідати те, що хвилює, а неньку турбувати проблемами було би недоречно, якщо, звичайно, вони не такі вже грандіозні.Хоча невеличка порада на майбутнє: якщо негаразди усетаки значні, то треба бодай спробувати розібратися без втручання мами, зважаючи на те, що це та людина, яка перейматиметься цим ще більше, аніж ти сам. Таняце відповідальна, надійна та вірна подруга.

Я можу зателефонувати їй навіть серед ночі, якщо не можу заснути, і вона з радістю поговорить зі мною. Я можу звернутися до неї за такою банальної порадою як на кшталт «Сорочку якого кольору мені вдягнути» й вона скаже слушну річ. Проблеми Таніце і мої проблеми, як і моїто її, бо дружбавона і в горі, і в радості дружба.

Фальшиві друзі розкриваються саме у екстрених ситуаціях, тому я щаслива, що Таня проходить зі мною будьякі випробування, залишаючись справжнім другом, і ми разом насолоджуємося
переможним результатом.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *