Твір на тему: “Моя майбутня професія – кардіолог”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Моя майбутня професія - кардіолог"

Будучи дитиною, дуже важко зрозуміти, що буде в майбутньому. Важко уявити, чим будеш займатися все життя. Та й яке воно доросле життя. Звичайно, батьки і вчителі намагаються допомогти вибрати професію, але це все не те. Кожен повинен зробити свій вибір. Тільки тоді робота буде в радість і справді принесе користь. Багато моїх ровесників майже щотижня змінюють свої захоплення. Прочитали твір про вчителя і всі захотіли стати вчителями.Про моряків і всі хочуть в море. Але я з самого дитинтва хотіла бути лікарем. Лікар це ж людина, яка допомагає тобі, коли погано. Пам’ятаю, як в дитинстві ходила в лікарню. Здавалося, що це інший світ. Зі своїм одягом, своїм почерком, своєю мовою. Мені хотілося зрозуміти цей світ і стати його частиною. Благородство професії лікаря Я знаю, що вже багато сказано про благородство цієї професії. І мені не хочеться бути банальною, але просто хочеться висловити, то що в моїх думках. Бути лікарем – це завжди допомагати людям.

Можливо, через біль, через їх «не хочу» і «не буду». Бути вище дріб’язковості і склочництва. Допомагати всім, не дивлячись на особисті переваги. Чи не бояться зробити рішучий крок. Не думати про себе. Розумію, що поки це тільки слова, але у мене ще буде час показати це і на ділі. Подібну самовідданість можна зустріти тільки у представників двох професій: лікарів і вчителів. Не дарма ж кажуть, що лікарі лікують тіла, а вчителі – душі. І мені теж хочеться стати частиною цієї системи. Для себе я вибрала професію лікаря-кардіолога.

Мені здається, що це дуже цікаво і важливо підтримувати роботу людського серця. Адже це мотор. Без ноги можна жити, без зору, без нирки. Але без серця немає. І це не метафора, як ви можете зрозуміти.Що я роблю для того, щоб досягти бажаного Будь ласка, не думайте, що мене вистачає тільки на піднесені слова. Я розумію, що бути лікарем непросто.

Занадто багато поставлено на карту. У лікаря немає права на помилку. Не можна щось пропустити, або не довчився. Вже зараз я вчу біологію та хімію. Хочу взятися за латину. Я розумію, що для того, щоб бути лікарем одних знань мало. Лікарям необхідний сталевий характер, залізні нерви, рішучість і співчуття. Я вже зараз розумію, що неможливо допомогти всім. І мені з цим важко змиритися. Я бачу, що мій характер поки не зовсім відповідає. Але я ж ще росту і сподіваюся, що зможу виховати в собі ці якості.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *