Твір на тему: “Моя майбутня професія”

загрузка...

Твір на тему: “Моя майбутня професія” 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Твір на тему: "Моя майбутня професія"

Всі ми колись були дітьми, потім наступають шкільні роки, ми хочемо швидше у доросле життя, хочемо швидше вирости, та піти у доросле, самостійне життя. І от наступає випускний клас, що осьось і наступить та сама довгоочікувана свобода, тоді ми часто задумуємося над тим як хочеться знову у дитинство, хоч на день, сумуємо за нашими шкільними роками, за дитячою турботою батьків.
Але, нажаль, нічого змінити не можнаі нам доводиться задумуватися над вибором майбутньої професії. Адже саме зараз на нас лежить відповідальність за наше майбутнє. Кожен хоче прокласти свій шлях, інший, індивідуальний. І всі хочуть не помилися, а зробити його вірно.
Часто підлітки губляться при виборі професії, адже світ настільки різноманітний, що обрати можна з безлічі різних професій. Тут всі задумуються про своє хобі, покликання, до чого у кого дуже лежить, але і це не єдиний фактор, як нам здавалося, всі починають задумуватися про більш матеріальні речізарплати, перспективи, карєрний ріст.
Діти починають губитися, не знаючи за що братися та, що обирати. Саме тоді на допомогу завжди приходять батьки, адже лише вони не заздрять, не шукають вигоди. Батьки завжди хочуть як краще, хоч інколи ми і не прислуховуємося до їхніх порад.

Та інколи це і вірно, адже якщо батьки захочуть з мене великого економіки, в той час коли душа в мене лежить до історії, а з математики у мене 3 то це не, звісно, не є правильним вибором. Тому завжди потрібно прислухатися не лише до поклику свого серця, а й тверезо думати головою. І зважуючи всі «за» і «проти», можна обрати професію, яку дійсно любитимемо і, яка ніколи не набридне.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *