Твір на тему: “Моя кімната”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Нещодавно мої батьки придбали новий будинок за містом. Він був великим, просторим, затишним. Ми переїхати туди нещодавно тому не встигли облаштувати всі кімнати по-нашому смаку. Найбільше я наполягала зробити ремонт у моїй кімнаті.
Моя кімната була на другому поверсі поряд з ванною кімнатою.В ній було 3 вікна, що надавали змогу мені милуватись природою кожної пори року. Заходячи в кімнату, то відразу кидається в очі велике та м’яке ліжко. Воно було в помаранчевих тонах але подушки були рожевого кольору. Ці кольори були моїми улюбленими. Поряд зліва стоять комод та шафа-купе. Їх мама замовляла в магазинах Польщі. З права стоїть стіл, а на ньому мій новенький комп’ютер та маленький кактус. Він мав великі голки та сам був темно-зеленого кольору. Я завжди мріяла про таку рослину. Навпроти ліжка на всю стіну було прикріплено велике дзеркало. Воно мало велике масивне обрамлення.

Мені подобались вирізьблені на ньому листочки. Щоразу дивлячись в нього я милувалась своєю красою і завдяки такому великому дзеркалу кімната здавалась вдвічі більшою. На підвіконнях також були деякі вазони: фікус, фіалка, орхідеї та інші. Ці рослини мені подарувала бабуся на 1 вересня. Вони завжди мені нагадують про неї. Бабуся змалечку привчила мене любити та доглядати за рослинами. Я за це їй дуже вдячна. Щодо шпалер у моїй кімнаті, то їх немає. Я взяла ініціативу в свої руки, щоб розфарбувати стіни фарбами.

Отож одна стіна в мене була розмальована теплими кольорами, а на ній зображено різні види квітів: ромашки, троянди, майори, конвалії. На іншій стіні була намальована моя родина: я, мама, тато, та мій менший братик Андрій. Розмальовувати цю стіну мені було одне задоволення. Підлога була вкрита паркетом коричневого кольору, а зверху був килим у вигляді смайлика.
Мені дуже подобається моя кімната. Вона саме така про яку я мріяла. Щоразу коли мої друзі приходять до мене в гості то не можуть надивуватись нею. Моя кімната стала відображенням мого внутрішнього світу, моїм другим  «Я».Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *