Твір на тему: “Моя думка про сучасне мистецтво”

загрузка...

Твір на тему: “Моя думка про сучасне мистецтво” 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Твір на тему: "Моя думка про сучасне мистецтво"

В нашому сучасному світі чого тільки немаєі новітні технології, і всякі гаджети та інші потрібні, або не дуже, людські ресурсиЗараз мало хто читає паперові книгивсе замінюють читанням в інтернеті, люди майже не читають газет, театри замінили на кіно, музеї на ресторани, галереї на аквапарки. Та багато зараз зявилося в світі такого, що мистецтво вважається «пережитком минулого». Звісно, цієї думки дотримуються не всі люди, лише певна частина, але і таких не мало.
Також, є людиякі досі малюють, пишуть картини, та продовжують творити мистецтво. Так воно сучасне, так воно дещо інше, але воно є і воно існує, про нього не забули, а це головне.
На мою думку мистецтво досить важливе в житті людини, і не тільки для того, аби бути в курсі всього і вміти підтримати розмову, а й для того, щоб знати чим раніше жили люди, що вони хотіли сказати цими картинами, духовно розвиватися дуже важливо, та й це розвиває уяву та память.
Мистецтво також буває різнимкрасивим, вишуканим, а буває і не зовсім всім зрозумілимна свого глядача. Картини на яких все зрозуміло, мітко все ясно, або ж з прихованим змістомцікаві і загадкові.
Я особисто дуже люблю картини, сама не знаю чому, але дивлячись на них в мене душа завжди відпочиває, зявляється посмішка і стає добре.
Та і не дарма люди ж купують витвори мистецтва за такі шалені гроші, значить є за щоі спеціалісти, які в цьому добре розбирають, знають і вміють це цінувати.
Мистецтво взагалі дуже важливе, адже якщо порівняти, наприклад за останні сто років, воно дуже змінилося, і кожна картина немов фотокартка якогось певного періоду часу, і це дійсно те що потрібно берегти та продовжувати робити і творити.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *