Твір на тему: моя бабуся

загрузка...

Твір на тему: моя бабуся 4.00/5 (80.00%) 5 votes

Твір на тему: моя бабуся

У мене найкраща бабуся у світі. Вона живе разом з нами, тому я маю можливість щодня бачити її, спілкуватися з нею. Усі говорять, що я на неї сильно схожа.
Бабуся красива, невисока на зріст, струнка. У неї темно-карі очі, коротке чорне волосся з ледь помітною сивиною. Вона має хороший смак, тому завжди гарно одягається. Особливо елегантний вигляд у неї, коли вбирається в класичні сукні темних кольорів і туфлі на невисоких підборах.
У бабусі добре серце, лагідні руки, мудрі очі. Вона мій друг і порадник, завжди радіє усім моїм успіхам, переживає через невдачі, дає слушні поради, коли я не знаю, як правильно вчинити. Розповідаю їй усі свої таємниці, і вона пишається тим, що я настільки їй довіряю.
Ми любимо разом дивитися серіали, обговорювати прочитані книги.
Вона дуже смачно готує, і я часто допомагаю їй у цьому. Уже знаю чимало рецептів різних страв і дивую ними своїх батьків, коли вони ввечері повертаються втомлені з роботи.
Улітку я часто їжджу з нею за місто на дачу, допомагаю працювати в саду та на невеличкому городі. Ми привозимо додому овочі та фрукти та робимо консервацію на зиму. А восени йдемо збирати гриби: вона готує з ними смачні пироги.
Бабуся любить, коли до мене приходять подруги. Вона завжди запрошує нас на кухню, заварює ароматний чай, ставить на стіл солодке печиво та смачне варення. Ми довго ласуємо солодощами, спілкуємося, розповідаємо цікаві історії.
Усі люди, які знають мою бабусю, поважають її за мудрість, доброту, бажання допомагати людям. Не так давно вона вийшла на заслужений відпочинок, а до того багато років працювала вчителькою початкових класів. Колишні учні часто телефонують їй, і це приносить бабусі велике задоволення.
Я вдячна долі за те, що в мене така чудова бабуся – найкраща людина на Землі. Хочу, щоб вона не хворіла та жила вічно.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *