Твір на тему: “Мій улюблений український поет”

загрузка...

Голосуйте за цей твір

Твір на тему: "Мій улюблений український поет"

Українавелична країна, яка багата не тільки своєю природою, що здатна заворожувати, а й людьми, котрі спроможні доторкнутися до найпотаємніших куточків твоєї душі всьогонавсього прочитавши поезію.Мій улюблений український поетце, безперечно, Сергій Жадан. Поезіяце мистецтво, котре можуть сприймати не всі, адже не у кожного розвинена любов до цього. Віршіце щось неосяжне.

Це спосіб, за допомогою якого легше виражати свої почуття, пишучи слова, котрі якимось чином впливають на людину не так, як у тому випадку, якщо це все їй казати. То щось таке неосяжне, ба більшенеземне, що простонапросто розпалює в душі тисячу емоцій, граючи на струнах, що приховані всередині людини та контролюють її ментальний стан.

Сергій Жаданце саме та людина, поезія котрої нікого не залишить байдужим. Я здатна перечитувати його вірші (окрім цього, до речі, він має прозові твори) вічно, бо приваблює абсолютно все: його манера написання, проблеми, котрі він зачіплює у своїх витворах, а також метод, яким він нібито магнітом притягує читача, не дозволяючи йому відволікатися аж до самого кінця твору чи то вірша.

Читання поезії Жадана буде доречним у самотній вечір, коли на вулиці пусто, бо всі люди вже повтікали додому, але разом з цим, незважаючи на погодну холоднечу, на душі присутня теплота, адже саме література Сергія зігріває.Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *