Твір на тему: “Мій улюблений український письменник”

загрузка...

Твір на тему: “Мій улюблений український письменник” 4.00/5 (80.00%) 1 vote

Твір на тему: "Мій улюблений український письменник"

Якщо ти зненацька запитаєш людину про те, хто ж є її улюбленим українським письменником, то вона, можу із впевненістю сказати, з переляку відповість, що то або Тарас Григорович Шевченко, або Іван Якович Франко.Я, звісно ж, не маю нічого проти стосовно цих двох видатних та славнозвісних на увесь світ чоловіків, котрі справді змінити хід історії у літературному напрямку, одначе щодо мене, то я можу вічно перечитувати «Зачаровану Десну», авторство якої належить не менш талановитому письменникуОлександру Петровичу Довженку.

Окрім того, що чоловік активно писав твори, радуючи ними своїх запальних шанувальників, він також за сумісництвом був кінорежисеромйкінодраматургом. Памятники цьому публіцисту в буквальному сенсі цього слова розкидані по усьому світіпочинаючи від Нової Каховки, що в Херсонській області, Україна, а закінчуючи Берліном, Німеччина.

Цим самим можна впевнитися у тому, що слава Олександра Довженка була зароблена чесною працею, наполегливими стараннями й зусиллями, а також, безумовно, талантом, без котрого він не міг би обійтися! Хочеться вірити, що у майбутньому Україна бачитиме на своїх теренах ще багато таких же унікальних екземплярів, як Олександр Петрович, а про сьогодення я не говоритиму, оскільки талантів нині вистачаєдоля подарувала нам і Сергій Жадана, і Люко Дашвар, і Макса Кідрука тощо (список можна продовжувати дуже довго).Схожі твори

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *